Reklama

Wiadomości

  • 26 listopada 2011
  • wyświetleń: 1751

Co się czyta w naszym urzędzie?

Za kilka dni dowiemy się kto zakupi i dostarczy prasę do Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach przez okres przyszłego roku. W międzyczasie przyjrzeliśmy się liście tytułów, które trafiają do rąk urzędników w naszej gminie.

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach
Urzędnicy chętnie sięgają po prasę. Na przyszły rok ratusz zamówi 43 tytuły. · fot. czecho.pl


Na liście gazet i czasopism, po które sięgają czechowiccy urzędnicy, znalazły się 43 tytuły. Najbardziej poczytną prasą jest "Rzeczpospolita", którą UM chce zamówić w 8 egzemplarzach. Do sześciu biur trafia "Dziennik. Gazeta Prawna" i "Gazeta Czechowicka", a do pięciu pismo samorządowe "Wspólnota". Nieco mniejszą popularnością cieszą się: "Dziennik Gazeta Prawna wersja Premium", "Gazeta Samorządu i Administracji" i "Gazeta Sołecka (wszystkie po 3 sztuki). Jeszcze rzadziej urzędnicy sięgają po "Gazetę Wyborczą", "Dziennik Zachodni" i "Kronikę Beskidzką".

Na liście tytułów dominują przede wszystkim pisma poruszające tematykę prawną i samorządową dotyczącą finansów publicznych oraz planowania przestrzennego. W wykazie pojawiły się też dwa czasopisma komputerowe; jest także kilka periodyków, m.in.: "Aura", a także miesięcznik "Świat problemów".

O tym, kto dostarczy w 2012 roku do Urzędu Miejskiego powyższe czasopisma dowiemy się po 5 grudnia.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.