czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 28 listopada 2011
  • wyświetleń: 9162

Roboty na DK-1 w Goczałkowicach

Od kilku dni ruch na drodze krajowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju na odcinku pomiędzy zjazdem do Uzdrowiska a ul. Stawową jest utrudniony z powodu zwężenia na jezdniach.

Reklama

DK-1, Goczałkowice, remont, roboty
Roboty na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


DK-1, Goczałkowice, remont, roboty
fot. UG Goczałkowice-Zdrój


DK-1, Goczałkowice, remont, roboty
fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Powód to inwestycja pod nazwą "Przebudowa drogi krajowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju odcinek od km 589+000 do km 589+400 wraz z przebudową skrzyżowania z ul. Borowinową". Roboty wykonuje Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych S.A.- Holding z Katowic, która przedstawiło najkorzystniejszą ofertę (o zamówienie ubiegało się 10 firm z całej Polski). Inwestycja jest prowadzona i finansowana przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział Katowice.

Zakres robót obejmuje przebudowę drogi na odcinku długości 400 m wraz z przebudową skrzyżowania z ulicą Borowinową. W ramach inwestycji będą wykonane roboty drogowe, roboty konstrukcyjne, przebudowa przepustu, mur oporowy oraz roboty elektryczne.

Wartość inwestycji wynosi 4.677.990 złotych. Planowany termin zakończenia prac to 30 maja 2012 roku.

aka / czecho.pl

źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.