czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 grudnia 2011
  • wyświetleń: 3544

Zakończony remont w ZS "Silesia"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

25 listopada otwarto wyremontowane pomieszczenia szatni i korytarzy przy sali gimnastycznej w Zespole Szkół "Silesia" w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

Zespół Szkół Silesia
fot. Zespół Szkół Silesia


Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: członek Zarządu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej - Renata Franasik, pełnomocnik Zarządu ds. oświaty - Zofia Jonkisz oraz dyrektor Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej "Art" - Wanda Gryboś-Sznel. Przecięcia wstęgi dokonali Renata Franasik i dyrektor Zespołu Szkół "Silesia" - Kazimierz Borawski.

Po otwarciu wyremontowanych pomieszczeń, odbył się turniej koszykówki dziewcząt i chłopców, w którym brały udział zespoły z czechowickich szkół: Liceum Ogólnokształcącego im. M. Curie-Skłodowskiej, Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych i Zespołu Szkół "Silesia". Turniej, zorganizowany przez Zespół Szkół "Silesia" oraz Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Art" w Czechowicach-Dziedzicach, był podsumowaniem rocznego programu "Sport i rekreacja - Twoja motywacja do sukcesu" dofinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

aka / czecho.pl
źródło: Zespół Szkół Silesia

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj