czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 5 grudnia 2011
  • wyświetleń: 4449

Świąteczny wystrój ulic

Od kilku dni na ulicach naszego miasta widać, że mamy święta. Święcące choinki, kurtyny, ozdoby na słupach - zdobią szczególnie wieczorem.

Świąteczny wystrój naszych ulic
Iluminacja na Placu Jana Pawła II


Montaż ozdób choinkowych w tym roku rozpoczął się już pod koniec listopada. Wtedy rozbłysły pierwsze choinki. Jak poinformowano nas w Urzędzie Gminy w tym roku przybędzie kilka nowych elementów świątecznych w naszej gminie. Będzie to nowa choinka przy OSP Ligota i na placu osiedla Północ. Być może pojawią się również świąteczne elementy na słupach w Zabrzegu. Wszystko ma być gotowe na 6 grudnia.

nan / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.