czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 6 grudnia 2011
  • 19 grudnia 2011
  • wyświetleń: 5838

Internet LTE w Czechowicach!

Artykuł sponsorowany:

Univex przy Placu Targowym w Czechowicach-Dziedzicach oferuje Mobilny Internet LTE o prędkości do 100 Mb/s tylko w Cyfrowym Polsacie. Bo prędkość ma znaczenie!

Cyfrowy Polsat


Cyfrowy Pol sat jako pierwszy operator w Polsce wprowadził mobilny Internet w najnowocześniejszej na świecie technologii LTE. Co to oznacza dla polskich Internautów i jakie korzyści wiążą się z tym dla użytkowników sieci?

Film w 5 minut

Ściągnąć w pięć minut pełnometrażowy film w formacie HD - czy to możliwe? Żaden problem. Przy wykorzystaniu tradycyjnych technologii dostępu do Internetu taka operacja pochłonęłaby nawet kilka godzin. Teraz, dzięki LTE, potrwa to zaledwie kilka minut, a przesłanie pliku do kolegi - nieznacznie dłużej.

Jak to możliwe, aby film wielkości ponad 4 GB można było przesłać w tak krótkim czasie? To proste - przepustowość łącza w nowoczesnej, bezprzewodowej technologii LTE, którą proponuje Cyfrowy Polsat to maksymalnie aż 100 Mb/s w przypadku ściągania danych i 50 Mb/s w przypadku wysyłania.

Univex


Transmisje na żywo bez opóźnień

Oprócz wysokiej prędkości przesyłu danych nowa usługa charakteryzuje się bardzo krótkimi czasami odpowiedzi - popularnie zwanymi opóźnieniami. Jest to szczególnie ważny parametr dla wszystkich miłośników usług realizowanych w czasie rzeczywistym, jak np. transmisje na żywo, wideokonferencje czy gry sieciowe.

Dzięki LTE rozmowa przez Skype’a będzie pozbawiona wszelkich zakłóceń, tak że nawet nie odczujesz dzielącej Cię z rozmówcą odległości. W trakcie oglądania meczu piłkarskiego na żywo, padające bramki zapewne zobaczysz szybciej niż niejeden kolega z Internetem poprzedniej generacji. A jeżeli kiedykolwiek w jednej z wielu gier sieciowych zdarzyło Ci się stanąć oko w oko z żywym przeciwnikiem, siedzącym przy innym komputerze i ginąłeś szybciej niż zdążyłeś cokolwiek zrobić, to możliwe... że nie była to Twoja wina.

Przyczyną mogła być wolna odpowiedź łącza internetowego, z którego korzystałeś. Wybierając Internet LTE Cyfrowego Polsatu, nie będziesz miał już takiego problemu. Jeżeli więc posiadasz czarną listę kolegów, którym chciałbyś się zrewanżować w danej grze albo długą listę filmów do ściągnięcia, to mamy dla Ciebie dobrą informację.

Internet LTE wraz z nowoczesnym modem Huawei E398, pracującym jednocześnie w technologii LTE i HSPA+, możesz mieć już od 30 zł miesięcznie.

Pakiety danych dostosowane do potrzeb

Cyfrowy Polsat proponuje cztery pakiety danych, dostosowane do różnych potrzeb odbiorców. Jeśli korzystasz z zasobów sieci jedynie w podstawowym zakresie, np. odbieranie maili, przeglądanie WWW, korzystanie z komunikatorów, to będziesz zadowolony z Pakietu 3GB w cenie 29 zł.

Pakiet 5GB za 49 zł miesięcznie będzie wystarczający dla Ciebie wtedy, gdy chcesz odbierać i wysyłać większe pliki, np. zdjęcia lub mp3 oraz oglądać filmy w sieci. Trzecia propozycja to Pakiet 10GB za 69 zł, dzięki której będziesz mógł grać on-line, a także pobierać duże pliki, w tym albumy muzyczne. Jeśli jednak należysz do grupy użytkowników, którzy nie potrafią sobie wyobrazić życia bez stałego dostępu do Internetu, to wybierz Pakiet 25 GB, pozwalający na swobodne korzystanie z sieci w dowolnym zakresie (koszt 99 zł miesięcznie).

---

Univex
Plac Targowy
Czechowice-Dziedzice
Tel. 32 215-91-92