czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 grudnia 2011
  • wyświetleń: 4150

Czechowice: złodzieje grasują

Gitara, kontrabas, piła mechaniczna, CB radio, radioodtwarzacz samochodowy, olej napędowy, pieniądze i dokumenty - padły łupem złodziei w ciągu ostatnich dni w naszym mieście.

Reklama

Gitara elektryczna oraz kontrabas zostały skradzione w niedzielę 4 grudnia z niezamkniętego pomieszczenia gospodarczego przy ul. Szkolnej. Sprzęt wart był 4300 zł.

Piła mechaniczna o wartości 1000 zł zniknęła, 2 grudnia, z szopki przy ul. Węglowej. Tego samego dnia w centrum miasta z kieszeni kurtki 71-letniego bielszczanina kieszonkowiec skradł dokumenty oraz pieniądze w kwocie 750 zł.

Z kolei CB radio oraz radioodtwarzacz zostały skradzione, 3 grudnia, z seata alhambry zaparkowanego przy ul. Łagodnej. Między 2 a 4 grudnia z samochodu ciężarowego zaparkowanego przy ul. Węglowej skradziono 100 litrów oleju napędowego o wartości 540 zł.

W nocy z 3 na 4 grudnia nieznani sprawcy zniszczyli drzwi sklepu spożywczego przy ul. Węglowej powodując szkody na 1000 zł.

nan / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.