czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 8 grudnia 2011
  • wyświetleń: 8952

Poważny wypadek w Bestwinie

W środę o godz. 5.15 w Bestwinie na ul. Krakowskiej doszło do wypadku samochodowego. 23-letni kierowca suzuki vitara nie dostosował prędkości do panujących warunków pogodowych i stracił panowanie nad pojazdem.

Reklama

wypadek, policja
W Bestwinie na ul. Krakowskiej doszło do wypadku samochodowego. · fot. Policja


Zjeżdżając na przeciwległy pas ruchu zderzył się z prawidłowo jadącą toyotą yaris, którą kierowała 41-letnia kobieta. W wyniku wypadku kobieta została odwieziona do szpitala - doznała złamania kręgosłupa, stłuczenia głowy i płuc. 23-letni kierowca po zaopatrzeniu w szpitalu (złamany nos i wstrząśnienie mózgu) został zwolniony do domu.

Policja prosi o kontakt świadków tego zdarzenia - informacje prosimy kierować do Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17 (tel. 33 8121230) lub do najbliższej jednostki policji tel. alarmowe 997, 112.

nan / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.