Wiadomości

  • 14 grudnia 2011
  • wyświetleń: 3478

Konferencja w ramach Interbloku

Pod koniec listopada w Krakowie odbyła się pierwsza Konferencja Monitorująca programu Interblok, w której wzięli udział m. in. nauczyciele z naszych gminnych szkół testujących ten innowacyjny program nauczania przedmiotów matematyczno-przyrodniczych i informatyki.

Naszą gminę reprezentowali nauczyciele z Gimnazjum Publicznego nr 1 Iwona Bierońska i Dariusz Czechowski oraz koordynator programu Barbara Michałek-Piernik. Nauczyciele w grupach warsztatowych prezentowali pierwsze efekty realizacji programu, dzielili się sukcesami i sposobami rozwiązań napotkanych trudności. Jesteśmy jedyną Gminą w Polsce, w której wszystkie gimnazja zostały zakwalifikowane do testowania programu Interblok.

Kolejna konferencja, pierwsza wyjazdowa, poza Krakowem odbędzie się 2 marca w Czechowicach-Dziedzicach.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.