Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 stycznia 2012
  • wyświetleń: 5267

Nowy samochód dla urzędu

83.900 złotych to wartość samochodu osobowego, który będzie przez najbliższe lata do dyspozycji Urzędu Miejski w Czechowicach-Dziedzicach. Przetarg na pojazd wygrała firma Magurka Sp. z o.o. z Międzyrzecza Górnego, która jest autoryzowanym dealerem marki Peugeot.

Nowy pojazd w magistracie to czarny czterodrzwiowy samochód z silnikiem benzynowym i manualną skrzynią biegów. Posiada: ABS, system stabilizacji toru jazdy i system trakcji, wyposażony jest także w elektroniczny rozdzielacz siły hamowania.

Podczas jazdy kierowca będzie mógł korzystać z czujników parkowania tyłem i przodem, tempomatu, progresywnego wspomagania kierownicy i zabudowanej nawigacji satelitarnej z mapą Europy. Zamontowane jest także radio fabryczne CD MP3 + 8 głośników + USB i AUX (sterowane z kierownicy). Samochód jest też wyposażony w immobilizer i alarm.

Wszystkie z powyższych elementów były wymagane w ogłoszonym w listopadzie przetargu.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.