czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 grudnia 2011
  • wyświetleń: 6624

Kradzieże, wypadek i awantura

Bilans zdarzeń policyjnych ostatnich dni z terenu naszej gminy to kradzieże, wypadek drogowy oraz awantura domowa.

Reklama

W nocy z 17 na 18 grudnia z osiedlowego parkingu na ul. Topolowej skradziono samochód marki Volkswagen Golf o wartości 38 tys zł. Z kolei 16 grudnia z terenu szkoły podstawowej przy ul. Węglowej skradziono rower o wartości 1200 zł.

Poprzedniej nocy usiłowano skraść kolejny samochód marki Volkswagen Golf, który zaparkowany był przy ul. Wyspiańskiego. Złodziej zdążył zdemontować kolumnę kierowniczą oraz stacyjkę. Porzucił jednak swój łup, prawdopodobnie został spłoszony.

Do wypadku drogowego doszło na Drodze Krajowej nr 1, gdzie 49-letni mieszkaniec Czechowic-Dziedzic podczas skrętu w lewo na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 38-letniego mieszkańca naszego miasta. Poszkodowany doznał zwichnięcia barku lewej ręki.

18 grudnia w trakcie interwencji na ul. Węglowej awanturujący się 37-latek naruszył nietykalność cielesną policjantów. Został zatrzymany. Grozi mu za to do 3 lat pozbawienia wolności.

nan / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.