czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 października 2004
  • wyświetleń: 909

Napad na sklep z zabawkami

Reklama

Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali dwóch 18-latków, którzy włamali się (w nocy z soboty na niedzielę) do sklepu z zabawkami przy ulicy Kolejowej.

Złapani, dzięki anonimowemu telefonowi, dwaj czechowiczani mieli przy sobie cztery plecaki, które kilka minut wcześniej ukradli. Złodzieje włamali się do sklepu z zabawkami używając mało finezyjnej metody. Zabezpieczenie w postaci szklanej szyby pokonali jednym kopniakiem. Prostota tej metody okazała sie jednak nieszczęśliwa dla jednego ze sprawców. Zamiast do policyjnego aresztu w pierwszej kolejności trafił do Pogotowia Ratunkowego z licznymi ranami cietymi nogi, obficie przy tym krwawiąc.

Obaj sprawcy byli dość mocno zamroczeni alkoholem. Obaj przyznali się do włamania. Nie byli jednak w stanie wytłumaczyć motywów swoich działań. Być może alkohol sprawił, że znów zatęsknili za zabawkami.

Teraz grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10.

Iza

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.