czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 stycznia 2012
  • wyświetleń: 6271

Płatny parking w Galerii Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sfera" podaj

Galeria Sfera to jedno z większych centrum handlowych blisko Czechowic-Dziedzic. Mieszkańcy naszego miasta jeżdżą tam nie tylko na zakupy, ale także do kina Helios. To już jednak ostatnie tygodnie darmowego parkowania w Galerii Sfera. Wielopoziomowy parking na 1400 samochodów będzie płatny. Aktualnie trwa testowanie systemu - pisze Dziennik Zachodni.

Skończy się więc duże udogodnienie dla sporej części mieszkańców Bielska-Białej, którzy pracują w centrum miasta i korzystali z parkingu Galerii. Zgodnie z intencją Zarządu Sfery - parking ma służyć przede wszystkim klientom.

Jednak czy klienci będą zadowoleni z płatnego parkingu przy centrum handlowym? Na osłodę pozostaje szansa na wprowadzenie programu lojalnościowego, dzięki któremu klienci za zrobione zakupy w Sferze będą otrzymywać upusty na opłaty parkingowe. Ceny za parking jeszcze nie ustalono.

mot / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sfera" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.