Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 stycznia 2012
  • wyświetleń: 6287

Nowa książka o historii miasta

Towarzystwo Przyjaciół Czechowic-Dziedzic wydało publikację pt. "Czechowice-Dziedzice. Echa historii". Jest to już 47 opracowanie dotyczące historii naszej małej ojczyzny, które powstało za sprawą Towarzystwa Przyjaciół Czechowic-Dziedzic i Urzędu Miejskiego.

Czechowice-Dziedzice. Echa historii
Okładka nowej publikacji Towarzystwa Przyjaciół Czechowic-Dziedzic


Na okładce znajduje się cyfra 1, ponieważ autorzy pragną kontynuować to wydawnictwo w formie serii publikowanej w latach następnych. W książce zamieszczono artykuły o różnej tematyce, w tym m.in. te, które w minionych miesiącach ukazały się na stronie internetowej Towarzystwa.

Autorami są członkowie Towarzystwa Przyjaciół Czechowic-Dziedzic i jego przyjaciele. Czytelnicy znajdą tu artykuły biograficzne, wspomnienia, relacje wojenne, opracowania monograficzne np. Historię Koła Gospodyń Wiejskich na Lipowcu czy Chóru działającego przy parafii św. Katarzyny w Czechowicach-Dziedzicach. Publikacja dostępna jest w Izbie Regionalnej w cenie 20 zł.

aka / czecho.pl, źródło: Towarzystwo Przyjaciół Czechowic-Dziedzic

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.