Wiadomości

  • 4 stycznia 2012
  • 8 stycznia 2012
  • wyświetleń: 27085

Stara Kablownia: dużo rozrywki!

Z każdym kolejnym dniem poznajemy nowych najemców Galerii Handlowej Stara Kablownia, która powstaje przy ulic Legionów, nieopodal dworca PKP i PKS.

Centrum handlowe tesco
Tak będzie się prezentować Stara Kablownia.


Centrum handlowe tesco
Wizualizacja Galerii Handlowej


Centrum handlowe tesco
Wystrój wnętrza w Starej Kablowni


tesco


Wśród 40 punktów handlowych, które zostaną otwarte w Starej Kablowni, będą: supermarket Tesco, drogeria Rossmann, salon obuwniczy CCC, a także duński Jysk, który oferuje produkty "dla domu". W środę 4 stycznia Galeria potwierdziła, że do tego grona dołączy elektromarket Media Expert. Ponadto na terenie Starej Kablowni będzie apteka PGA i salonik prasowy Kolportera.

Stara Kablownia będzie nie tylko miejscem handlu, ale również rozrywki. Jak już informowaliśmy, otwarte zostanie również Multikino z czterema salami kinowymi, centrum rozrywki z ośmiotorową kręgielnią, dyskoteką, bilardem, pubem i główną atrakcją, którą będzie mini browar. Naprzeciwko centrum powstanie samoobsługowa myjnia samochodowa oraz dyskontowa stacja paliw.

Otwarcie Galerii Stara Kablownia planowane jest na ostatni kwartał 2012 roku.

aka / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj