Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 stycznia 2012
  • 8 stycznia 2012
  • wyświetleń: 4848

Specjalne pociągi na WOŚP

Za nami:

Z okazji XX Finału we współpracy z WOŚP, PKP Energetyka i Stowarzyszeniem Górnośląskich Kolei Wąskotorowych uruchomią specjalny pociąg, który zawita do wielu miast województwa śląskiego, w tym Czechowic-Dziedzic.

Dodatkowe pociągi na Wielkanoc
Bezpłatny pociąg na jeden dzień połączy miasta naszego województwa.


O godzinie 8.09 pociąg wyjedzie z Gliwic i odwiedzi m.in. Zabrze, Rudę Śląską, Katowice, Mikołów, Orzesze, Rybnik, Racibórz, Żory, Pszczynę, Czechowice Dziedzice i Tychy, by o godz. 17.00 przyjechać z powrotem do Gliwic. Przejazd tym pociągiem będzie bezpłatny. Organizatorzy zachęcają jednak pasażerów do wsparcia Orkiestry.

Ponadto tego dnia wszyscy kwestujący wolontariusze WOŚP będą mieli możliwość bezpłatnego podróżowania wszystkimi pociągami Kolei Śląskich. Szczegółowy rozkład jazdy pociągu specjalnego zamieszczono na stronie www.kolejeslaskie.com/uploads/pliki/PSKSL20120108.pdf ]kolejeslaskie.com[/url].

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.