Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 stycznia 2012
  • wyświetleń: 2974

Zatrzymany na gorącym uczynku

Policjant zatrzymał na gorącym uczynku przestępstwa złodzieja kabli telekomunikacyjnych. Za kradzież zatrzymanemu 47-latkowi grozi teraz do 5 lat więzienia.

Policjant prowadził oględziny miejsca kradzieży kabli, do której doszło nieco wcześniej na terenie czechowickiej firmy przy ul. Traugutta. Sprawcy tej kradzieży - dwaj młodzi czechowiczanie w wieku 17 i 14 lat zostali ujęci przez funkcjonariuszy SOK i doprowadzeni do komisariatu. Na miejsce zdarzenia skierowano grupę dochodzeniowo-śledczą, która prowadziła oględziny.

W czasie tych czynności policjant zauważył mężczyznę, który najwyraźniej nie spodziewając się obecności w tym miejscu funkcjonariuszy - tym bardziej, że śledczy byli nieumundurowani - zaczął wycinać kable, których nie zdołali skraść jego poprzednicy.

Złodziej nie krył zdziwienia, gdy policjant podszedł do niego i okazał legitymację służbową. Zatrzymany 47-latek trafił do policyjnego aresztu. Za przestępstwo to grozi mu do 5 lat za kratami.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.