czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 stycznia 2012
  • wyświetleń: 5067

Niebezpieczny wykop w Zabrzegu

W Zabrzegu przy ul. T. Gazdy od kilku tygodni jest rozpoczęty i niedokończony wykop na odcinku ok. 20 metrów. Znajduje się tuż przy płocie Zespołu Szkół im. Ks. J. Londzina.

wykop, Zabrzeg, Gazdy
Wykop przy ul. T. Gazdy w Zabrzegu jest przysypany śniegiem i przez to mało widoczny. Mieszkańcy ulicy chcą, aby władze miejskie jak najszybciej zabezpieczyły to miejsce. · fot. wak


- Proszę zobaczyć, wykop jest nieoznakowany. Teraz śnieg częściowo go zasypał i przez to jest praktycznie niewidoczny, szczególnie początkowy jego odcinek. Tędy przechodzą dzieci do szkoły podstawowej i gimnazjum, jeżdżą samochody. O wypadek nietrudno - mówi jedna z mieszkanek ulicy.

- Gdyby jeszcze miejsce oznakować taśmą czy postawić znak, to byłoby widoczne, a tak to jest naprawdę niebezpieczne miejsce. Ten wykop powstał jak modernizowano skrzyżowanie ul. T. Gazdy z ul. K. Pytla. Czy firma zajmująca się remontem zapomniałam o tym wykopie - pyta inna osoba.

Mieszkańcy apelują do władz sołeckich oraz miejskich o zajęcie się tą sprawą i zabezpieczenie wykopu. Gdy dojdzie do wypadku będzie za późno.

wak / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.