czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 stycznia 2012
  • wyświetleń: 4842

Monitoring w ZSP w Bestwince

Dzięki staraniom przewodniczącego Rady Rodziców - Pana Edwarda Knapczyka - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bestwince w formie darowizny otrzymał sprzęt do monitoringu - informuje serwis gminabestwina.info.

Monitoring, ZSP w Bestwince, Bestwinka
Otrzymany sprzęt ma zwiększyć bezpieczeństwo uczniów w placówce. · fot. gminabestwina.info


Spółka Eaton Automotive Systems z siedzibą w Bielsku-Białej nieodpłatnie przekazała szkole: monitor Novus NVM-017MA (4 szt.), klawiaturę American Dynamice (1 szt.), krosownicę American Dynamice (1 szt.), rejestrator Ultrak KXR (1 szt.), kamerę American Dynamice (4 szt.), kamerę obrotową Speer Home (11 szt.). Łączna wartość urządzeń to 16.224 zł.

Społeczność Zespołu serdecznie dziękuje darczyńcy za przekazany sprzęt, a Panu Edwardowi Knapczykowi za trud włożony w jego pozyskanie. Aktualnie Rady Rodziców Gimnazjum i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego podejmują starania o pozyskanie środków finansowych na montaż sprzętu, który ma na celu poprawienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży uczęszczających do placówek.

aka / czecho.pl, źródło: gminabestwina.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.