Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 stycznia 2012
  • wyświetleń: 4492

Pijani kierowcy i kradzieże

W niedzielę na ul. Krakowskiej w Bestwinie policja zatrzymała 21-latka z Czechowic-Dziedzic, który prowadził forda będąc w stanie nietrzeźwości. Czechowiczanin miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Pijana matka, interwencja policji
W ostatnich dniach w ręce policjantów wpadali pijani kierowcy.


Po sprawdzeniu okazało się, że beztroski młody mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Jak informuje rzecznik prasowy bielskiej policji Elwira Jurasz - w nocy z 13 na 14 stycznia w tej samej miejscowości i na tej samej ulicy doszło do kradzieży w jednym ze sklepów ogólnospożywczych. Złodzieje niszcząc i kradnąc spowodowali straty na ok. 9 tys. zł.

Dzień wcześniej policja zatrzymał w sąsiednich Janowicach na ul. Janowickiej 36-latka, który mając 0,60 promila alkoholu w wydychanym powietrzu prowadził opla astrę.

Tego samego dnia, tym razem w Czechowicach-Dziedzicach, na ul. Topolowej zatrzymano kolejnego pijanego kierowcę motoroweru, który miał ponad promil alkoholu i spowodował kolizję z kierowcą seata.

To nie koniec zdarzeń policyjnych tego dnia w naszym mieście. W jednej z firm na ul. Bestwińskiej nieznany sprawca po wyłamaniu kłódki skradł z szatni portfel z dokumentami i pieniędzmi w wysokości 400 zł.

W okresie od 11 do 13 stycznia na ul. Zbijowskiej nieznany sprawca włamał się do budynku, gdzie magazynowano ryby. Skradł ok. 120 kilogramów ryb, powodując straty na 2 tys. zł.

SK / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.