Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 stycznia 2012
  • wyświetleń: 12539

Czechowice: kradzież na plebani

Nieznany złodziej włamał się plebanię parafii pw. św. Barbary przy ul. Węglowej w Czechowicach-Dziedzicach.

Pożar kościoła Św. Barbary!
Parafia pw. św. Barbary w Czechowicach-Dziedzicach


- Złodziej przedostał się do kilku pomieszczeń skąd skradł pieniądze - mówi rzecznik prasowy bielskiej policji Elwira Jurasz. Złodziej dostał się na plebanię w niedzielę między godz. 15.30 a 18.30.W momencie zgłoszenia kradzieży z włamaniem trwało szacowanie strat.

Proboszcz parafii w rozmowie z nami nie chciał komentować tego zdarzenia mówiąc o toczącym się w tej sprawie śledztwie. Nie powiedział również ile skradziono pieniędzy. Potwierdził jedynie uszkodzenie drzwi. Nigdy wcześniej podobny incydent nie zdarzył się na terenie tej plebani.

To nie jedyny przypadek kradzieży w tym rejonie. Na ul. Górniczej zgłoszono kradzież dwóch akumulatorów z terenu jednej z firm. I choć do kradzieży doszło w grudniu, sprawa dopiero teraz trafiła na policję. Straty oszacowano na ok. 800 zł. Akumulatory zniknęły z samochodu ciężarowego marki MAN.

nan / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.