czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 stycznia 2012
  • 27 stycznia 2012
  • wyświetleń: 2469

Targi edukacji w Bielsku-Białej

Za nami:

W dniach 26 i 27 stycznia w Bielsku-Białej odbędą się targi edukacyjne. Z ofertą szkół i placówek będzie można zapoznać się w hali sportowej przy ulicy Rychlińskiego 19 w godzinach od 9.00 do 16.00.

Bielskie Targi Edukacyjne są imprezą, której celem jest przybliżenie młodzieży i osobom poszukującym możliwości kształcenia pełnej oferty edukacyjnej dostępnej w regionie Polski południowej.

W tegorocznej edycji prezentuje się ponad 80 szkół gimnazjalnych, średnich, policealnych oraz wyższych zarówno z naszego regionu, jak i Śląska, Krakowa oraz z innych rejonów Polski.

Na stoiskach targowych można będzie poznać najnowsze propozycje szkół średnich i wyższych, szkół językowych, placówek edukacyjnych, uzyskać informacje bezpośrednio u przedstawicieli szkół , skorzystać z pakietu materiałów informacyjnych. Kadra, studenci i uczniowie tych szkół chętnie udzielą informacji i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Targom towarzyszą seminaria, których prelegentami są eksperci i fachowcy m. in. z Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Jest to niepowtarzalna okazja, aby w jednym miejscu i w krótkim czasie poznać oraz porównać oferty wielu szkół i uczelni, uzyskać praktyczne porady i konsultacje.

Dużą atrakcją targów będą pokazy i występy artystyczne szkół na scenie ustawionej na hali wystawowej. W konkursie dla zwiedzających uczniowie mogą wygrać szereg cennych nagród.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.