czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 stycznia 2012
  • 25 stycznia 2012
  • wyświetleń: 3132

Szkolenie kadrowe w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Zagroda żubrów" podaj

W dniach 8 i 15 lutego w sali konferencyjnej przy Pokazowej Zagrodzie Żubrów w Pszczynie odbędzie się szkolenie pod nazwą ""Najczęstsze nieprawidłowości w praktyce kadrowej ujawniane przez kontrole PIP".

Reklama

Szkolenie - luty 2012 - forumlarz zgłoszeniowy
Szkolenie - luty 2012 - harmonogram
Szkolenie - luty 2012 - regulamin

Celem szkolenia jest: nabycie wiedzy i umiejętności, które pozwolą na prawidłowe prowadzenie spraw kadrowych w przedsiębiorstwach;
przeanalizowanie zmian w prawie pracy obowiązujących od stycznia tego roku; a także przygotowanie przedsiębiorstwa do kontroli PIP.

Szkolenie realizowane na terenie Pszczyny jest dwudniowe, co pozwoli na praktyczne przećwiczenia zdobytej wiedzy. Zajęcia prowadzi wysokiej klasy specjalista prawa pracy, doświadczony wykładowca, prawnik- pracownik PIP.

Każdy uczestnik otrzyma zestaw materiałów szkoleniowych, zapewniony zostanie poczęstunek (przerwa kawowa, lunch); plan szkoleń dostosowany do potrzeb grupy. Udział w szkoleniu pozwala na uzyskania certyfikatu.

Cena szkolenia zawiera rabat w wysokości 50% wartości rynkowej szkolenia.

Osoby zainteresowane proszone są o: zarezerwowanie miejsca na liście poprzez wypełnienie drukowanymi literami formularza* i przesłanie go faxem: 322103565 lub mailowo: pku@pszczyna.info.pl. Po otrzymaniu potwierdzenia o zakwalifikowaniu należy przelać opłatę w wysokości 350 złotych za szkolenie na konto bankowe: 85844800040028825120390001 lub dokonać wpłaty w kasie Agencji (ul. 3 Maja 9, Pszczyna) do 3 lutego. Następnie należy dostarczyć kopię wpłaty faksem na numer 32 210-35-65 lub sobiście do siedziby Organizatora (ul. 3 Maja 9, Pszczyna) - również do 3 lutego.

Jak zaznacza organizator, liczba uczestników szkolenia jest ograniczona, dlatego decydować będzie kolejność zgłoszeń. Szczegółowych informacji udziela Michał Kosobudzki pod numerem telefonu: 32 210-35-65 wew 26.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Zagroda żubrów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Zagroda żubrów" podaj