czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 października 2004
  • wyświetleń: 669

Policjanci zatrzymali chuliganów

Najpierw obrzucili policjantów wyzwiskami, potem chcieli się z nimi bić. Rozrabiali nawet po przewiezieniu do komisariatu. Mogą za to spędzić nawet trzy lata w więzieniu.

Reklama

Dwaj młodzi mężczyźni, opuszczający w nocy z piątku na sobotę bar Primus, obrzucili policjantów obelgami. Gdy funkcjonariusze zażądali pokazania dokumentów, chuligani rzucili się na nich. Doszło do szarpaniny. Na pomoc wezwano drugi patrol, ale napastnicy zrobili się jeszcze bardziej agresywni.

W końcu policjanci siłą zakuli ich w kajdanki i zawieźli do czechowickiego komisariatu. Tam potwierdziło się, że krewcy panowie (27- i 26-letni, obaj z Czechowic) są pijani. Pobyt w komisariacie nie uspokoił rozrabiaków. Dalej obrzucali policjantów wyzwiskami, a jeden z nich ostentacyjnie oddał na podłogę mocz, a potem rzucił się kilka razy na kratę. By nie zrobił sobie krzywdy, policjanci obezwładnili go. Chuliganom grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.