Wiadomości

  • 27 stycznia 2012
  • wyświetleń: 11473

Co z budynkiem gazowni?

W budynku Rozdzielni Gazu przy ul. Sobieskiego działa obecnie tylko Biuro Obsługi Klienta zabrzańskiej gazowni. Mieszkańcy naszego miasta chcąc załatwić sprawy w RG muszą jechać do Bielska-Białej na ul. Grażyńskiego 3, gdzie przeniesiono palcówkę z Czechowic-Dziedzic.

gazownia, rozdzielnia gazu
Radni zastanawiają się czy do budynku Rozdzielni Gazu nie przenieść Administracji Zasobów Komunalnych · fot. wak


azk, administracja zasobów komunalnych
Prawdopodobnie AZK zostanie przeniesiona · fot. wak


W związku z tym, że część budynku jest pusta radni z komisji Rozwoju i Rolnictwa Rady Miejskiej zwrócili się z oficjalnym wnioskiem do burmistrza Mariana Błachuta o rozeznanie możliwości przejęcia budynku dla gminy.

Przewodniczący komisji Jerzy Kwaśniewski zaproponował przeniesienie tam np. Administracji Zasobów Komunalnych.

- W związku z budową centrum handlowo-usługowego Stara Kablownia i planami zagospodarowania terenu gminnego przy ul. Legionów, AZK ma zostać przeniesiona. Szuka się nowej lokalizacji dla tej jednostki - poinformował radnych zastępca burmistrza Maciej Kołoczek.

wak/czecho.pl
Podpis pod zdjęciem Gazownia : Radni zastanawiają się czy do budynku Rozdzielni Gazu nie przenieść Administracji Zasobów Komunalnych
Podpis pod zdjęciem AZK: Prawdopodobnie AZK zostanie przeniesiona

wak / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.