Wiadomości

  • 30 stycznia 2012
  • wyświetleń: 6421

Internet Wi-Fi w autobusie PKM

Od poniedziałku (30 stycznia) pasażerowie autobusu Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej o numerze bocznym 12 linii VII będą mogli bezpłatnie w czasie podróży korzystać z internetu.

Zmiany w rozkładzie jazdy PKM
W autobusie PKM testowana jest bezprzewodowa sieć internetowa dla pasażerów.


Obecnie prowadzone są testy łącza Wi-Fi. Informacja o możliwości dostępu do Internetu w autobusie jest zaznaczona w jego wnętrzu. Do połączenia wystarczy telefon lub przenośny komputer dostosowany do współpracy z siecią bezprzewodową.

Chcąc skorzystać z Internetu w autobusie wyszukujemy sieć Wi-Fi o nazwie "ROUTER ORANGE". Urządzenie Wi-Fi działa w tzw. trybie otwartym, zatem nie wymaga żadnych dodatkowych haseł.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.