
Wiadomości
- 9 lutego 2012
- wyświetleń: 4975
Pożar poddasza w Ligocie
Na 15 tys. zł. oszacowano straty po pożarze poddasza budynku mieszkalnego w Ligocie przy ul. Burzej. W gaszeniu konstrukcji dachowej brało udział 9 jednostek straży pożarnej.

- Przyczyną pożaru było rozszczelnienie przewodu kominowego. W trakcie działań przystąpiono do rozbiórki ocieplenia poddasza oraz przestrzeni w stropie między pierwszym piętrem, a poddaszem celem zlokalizowania zarzewi ognia - wyjaśnia rzecznik prasowy bielskiej policji Patrycja Pokrzywa.
Straty oszacowano na 15 tys. zł. Częściowo spaliła się więźba dachowa wraz z ociepleniem (ok. 30m kwadr). Zniszczeniu uległo również 20 m kwadr. stropu oraz instalacje elektryczne na poddaszu. Działania straży pożarnej zakończono w środę, ok. 1.00 w nocy.
ZOBACZ TAKŻE

Strażacy startują z nowym programem. Przeprowadzą darmowy test bezpieczeństwa

[FOTO] Pożar przy ul. Podkępie. Spłonęła wiata z samochodem. Było groźnie

[WIDEO, FOTO] Pożar w centrum Czechowic-Dziedzic. Interweniowało 9 zastępów straży pożarnej

[FOTO] Pożar drewna składowanego w piwnicy. Interweniowały cztery zastępy straży pożarnej

[FOTO] Zadymienie przy ul. Olszyna. Interweniowali strażacy

[FOTO] Zabrzeg: zapaliły się sadze w przewodzie kominowym
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.


