Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 lutego 2012
  • 13 lutego 2012
  • wyświetleń: 6453

Komendant prosi o samochód

Komendant Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach Bogdan Ogrocki zwrócił się z apelem do władz miasta o wsparcie finansowe. Chodzi o zakup nowego radiowozu.

Tabor czechowickiego komisariatu to zaledwie 6 samochodów, gdzie najstarszy ma 12 lat. Pod koniec stycznia w czasie wypadku zniszczony został jeden z radiowozów. - Obecnie brakuje sprzętu transportowego i 15 funkcjonariuszy. Utrudnia to funkcjonowanie i wykonywanie zadań policji - mówi komendant Bogdan Ogrocki.

Jak poinformował nas komendant w ostatnim czasie odnotowano wzrost liczby kradzieży aut. W 2010 r z terenu obejmującego działalność czechowickiego komisariatu (gmina Czechowice-Dziedzice i sąsiednia Bestwina) zaginęło 7 samochodów. W następnym roku łupem złodziei padło już 26 aut.

Komendant Ogrocki zapewnił nas, że w sprawie zakupu nowego radiowozu, otrzymał już zapewnienie od władz z gmin Czechowice-Dziedzice i Bestwina oraz powiatu bielskiego, że kupią nowy samochód. Jeśli uda się zrealizować ten plan, wówczas drugi, nowy samochód trafi jeszcze w tym roku do czechowickiego komisariatu. Zakupi go Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach.

SK / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.