Wiadomości

  • 19 lutego 2012
  • 11 marca 2012
  • wyświetleń: 5055

III konkurs o tytuł Czechosława

Za nami:

Ogłoszono trzecią edycję konkursu o tytuł Czechosława, czyli nagrody gospodarczej Czechowic-Dziedzic. W konkursie mogą wziąć udział firmy działające na terenie gminy. Zgłoszenia przyjmowane się do 15 marca w Wydziale Strategii, Rozwoju i Promocji Urzędu Miejskiego.

czechosław 2011
Laureaci Czechosława w 2011 roku.


W każdej edycji konkursu przyznawane są tylko dwie statuetki - jedna w kategorii "Produkcja i budownictwo", druga w kategorii "Handel i usługi". W zeszłym roku w kategorii Produkcja i budownictwo zwyciężyła firma Lotos Czechowice S.A., natomiast w kategorii Handel i usługi - firma Lontex Londzin Piotr.

We współpracy z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach przyznawane są również wyróżnienia w formie Srebrnych Laurów Umiejętności i Kompetencji.

Kandydaci oceniani są przez Kapitułę, w skład której zasiadają przedstawiciele środowiska gospodarczego, organów administracji publicznej oraz instytucji otoczenia biznesu. Kapitule przewodniczy Burmistrz.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali, która odbędzie się 13 kwietnia 2012 r. w Miejskim Domu Kultury.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z zeszłorocznej galioraz foto-relacji:

Rozdanie nagród Czechosław 2011 · fot. Ryszard Żoczek centrumfotograficzne.com

ups / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.