czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 lutego 2012
  • 3 marca 2012
  • wyświetleń: 7669

Gra miejska "Śladami Bartka"

Za nami:

Zapraszamy młodzież naszej gminy z szkół gimnazjalnych i średnich do udziału w grze miejskiej śladami Króla Podbeskidzia, która odbędzie się 3 marca o godzinie 9.00.

61 lat po śmierci kpt. Henryka Flame
Henryk Flame


Gra będzie opierała się na historii żołnierza wyklętego, Henryka Flamego "Bartka". Pochodził z Czechowic-Dziedzic i w okresie powojennym kierował największym oddziałem żołnierzy, którzy walczyli z sowieckim okupantem. Aby upamiętnić naszego rodaka organizatorzy pragną zaoferować młodzieży z naszego miasta udział w terenowej zabawie, która zapewni wiele emocji i wrażeń (m.in. szybki kurs obsługi broni i odtworzenie atmosfery lat 40).

Zgłoszenia prosimy kierować do Wojciecha Janusza (wmjanusz@interia.pl) do 29 lutego. Zbiórka odbędzie się w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie 3 marca o godzinie 9.00. Uczestnikom zapewnione będą: opieka medyczna, a także poczęstunek po skończonej zabawie.

Kalet / klub czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.