Wiadomości

  • 25 lutego 2012
  • wyświetleń: 4365

Złodziejskie żniwa w Czechowicach

Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali w piątek nad ranem sprawców kradzieży paliwa. Złodzieje zatankowali 30 litrów do forda fiesty i nie regulując należności odjechali w kierunku centrum miasta. Odpowiedzą za wykroczenie, bo wartość skradzionego paliwa wyniosła niecałe 200 zł. za co grozi im kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Tuż przed 5.00 policjanci zostali poinformowani o kradzieży paliwa z czechowickiej stacji przy ul. Legionów. Z relacji zgłaszającego wynikało, że złodzieje po zatankowaniu kilkudziesięciu litrów paliwa, nie uregulowali rachunku i odjechali fordem w kierunku centrum miasta.

Policjanci namierzyli sprawców w Janowicach. Okazali się nimi trzej bielszczanie w wieku od 23-32 lat. W ich pojeździe mundurowi odnaleźli dwie skradzione w Bielsku-Białej tablice rejestracyjne. Policjanci ustalają teraz, czy zatrzymani mają na swoim koncie również inne kradzieże paliwa. Za popełnione wykroczenie grozi im kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

W nocy z 22 na 23 lutego nieznani sprawcy ukradli z terenu posesji przy ul. Górniczej motorower o wartości 3,5 tys. zł. - Z kolei w czwartek z szatni siłowni przy ul. Legionów między godz. 18.00 a 19.00 skradziono smartfona o wartości 900 zł - informuje rzecznik prasowy bielskiej policji Elwira Jurasz.

SK / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.