czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 5 marca 2012
  • wyświetleń: 8875

Rozbił kufel na głowie 23-latka

Poważnymi obrażeniami zakończyła się dla 23-letniego mężczyzny awantura, do której doszło w sobotnią noc przed jednym z czechowickich lokali. Mężczyzna został uderzony szklanym kuflem w głowę przez pijanego 24-latka.

Mocno już "podchmieleni" i awanturujący się czterej klienci lokalu przy ul. Waryńskiego zostali wyproszeni przez właściciela. Wychodząc zabrali ze sobą niedopite kufle z piwem, a ich głośna sprzeczka przeniosła się na zewnątrz lokalu.

Z lokalu wyszedł w tym samym czasie 23-latek, który chciał spokojnie porozmawiać przez telefon. Zanim jednak zdążył wybrać numer został zaatakowany przez jednego z czwórki mężczyzn. Zaczęło się od słownej zaczepki, która przerodziła się w szarpaninę.

Kiedy 24-letniemu adwersarzowi zabrakło argumentów w potyczce, uderzył o rok młodszego mężczyznę kuflem w głowę. Pokrzywdzony doznał rany ciętej i uszkodzenia tętnicy skroniowej. Przewieziono go do szpitala.

Policjanci szybko zatrzymali sprawcę tego przestępstwa. Badanie alkomatem wykazało, że miał we krwi 2 promile alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu. Za spowodowanie uszkodzenia ciała pokrzywdzonego grozi mu do 5 lat więzienia.

aka / czecho.pl
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.