Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 marca 2012
  • wyświetleń: 3512

Nagrody dla sportówców

W czwartek 1 marca odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień Burmistrza za osiągnięcia sportowe oraz za szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym.

Nagroda, sportowiec
W ratuszu wręczono nagrody dla wyróżniających się sportowców i trenerów. · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Nagroda, sportowiec
fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Nagrody wręczał i zwycięzcom osobiście gratulował Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut w towarzystwie swojego zastępcy Macieja Kołoczka oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Damiana Żelaznego.

Nagrody otrzymali:
- Krzysztof Dudek za prowadzenie szkolenia zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym;
- Jan Kobędza za prowadzenie szkolenia zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym;
- Damian Kulig za osiągnięcia sportowe - za zdobycie I miejsca w Pucharze Europy, Mistrzostwach Polski i Pucharze Polski w konkurencji wyciskania sztangi leżąc na ławie;
- Patrycja Ryszka za osiągnięcia sportowe - za zdobycie 3 miejsca 3x K-1 OPEN w Mistrzostwach Polski Seniorów i Juniorów w zjeździe kajakowym;
- Kamil Klimca za osiągnięcia sportowe - za zdobycie 2 miejsca K-2 500 m juniorów młodszych w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży oraz 3 miejsc w K-2 1000 m i K-2 15 km juniorów młodszych w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, Długodystansowych Mistrzostwach Polski oraz Mistrzostwach Polski w Maratonie Kajakowym;
- Katarzyna Borgieł za osiągnięcia sportowe - za zdobycie 3 miejsca K-1 juniorek oraz 3 miejsca w zespole 3x K-1 OPEN w Mistrzostwach Polski Seniorów i Juniorów w zjeździe kajakowym;
- Izabella Borgieł - za osiągnięcia sportowe - za zdobycie 3 miejsca w zespole 3x K-1 OPEN w Mistrzostwach Polski Seniorów i Juniorów w zjeździe kajakowym;
- Tobiasz Gola za osiągnięcia sportowe - za zdobycie 2 miejsca K-2 500 m juniorów młodszych w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, 3 miejsc w K-2 1000 m juniorów młodszych w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży i Długodystansowych Mistrzostwach Polski oraz 2 miejsca K-2 15 km w Mistrzostwach Polski w Maratonie Kajakowym.

Wyróżnienia za osiągnięte wysokie wyniki sportowe otrzymali natomiast:
- Maksymilian Kwaśniak za 1 miejsce w igrzyskach dzieci i młodzieży w biegach górskich (kat. wiekowa do 9 lat);
- Paulina Kozioł za 3 miejsce w igrzyskach dzieci i młodzieży w biegach górskich (kat. wiek. dzieci starsze 12-13 lat);
- Mateusz Banach za 2 miejsce w igrzyskach dzieci i młodzieży w biegach górskich (kat. wiek. dzieci starsze 12-13 lat);
- Jakub Marek za 1 miejsce w igrzyskach dzieci i młodzieży w biegach górskich (kat. wiek. dzieci starsze 12-13 lat);
- Jakub Laszczak za 1 miejsce w igrzyskach dzieci i młodzieży w biegach górskich (kat. wiek. dzieci młodsze 10-11 lat);
- Martyna Pniok za 2 miejsce w igrzyskach dzieci i młodzieży w biegach górskich (kat. wiek. dzieci starsze 12-13 lat).

aka / czecho.pl, źródło: www.um.czechowice-dziedzice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.