Wiadomości

  • 14 marca 2012
  • 25 marca 2012
  • wyświetleń: 6157

Dzień Młodej Pary - Targi Ślubne

Za nami:

W niedzielę 25 marca w Dworku Pod Jemiołą w Ćwiklicach (obok Pszczyny) odbędą się targi ślubne "Dzień Młodej Pary" i pokaz mody ślubnej. Targi potrwają od godz. 10.00 do 17.00, wstęp jest bezpłatny.

ślub, tort weselny
Ślub to duże przedsięwzięcie organizacyjne. Nie można zapomnieć m.in o torcie ślubnym. Na targach w Dworku pod Jemiołą nie zabraknie więc ofert cukierni.


targi ślubne


W Dworku wystawiać będą się salony mody ślubnej, jubilerzy, firmy dekoratorskie, kwiaciarnie. Swoją ofertę przedstawią również salony kosmetyczne i fryzjerskie oraz studia fotograficzne z regionu.

Przyszłe młode pary będą również miały okazję obejrzeć samochody, z których będą mogły wybrać ten, którym pojadą na ślub, orkiestry, które zagrają na weselu oraz cukiernie, które przygotują wymarzony tort. Ponadto swoją ofertę przedstawią drukarnia, firma przygotowująca zaproszenia i biuro podróży z Pszczyny.

Na uczestników Dnia Młodej pary czeka wiele atrakcyjnych nagród, m.in. specjalne bony rabatowe na: torty, suknię ślubną, stylizację ślubną (fryzura i makijaż). Ponadto będzie szansa na gratisowe: sesję fotograficzną, orkiestrę, fontannę czekoladową, garnitur oraz wiele innych nagród. W tym dniu w restauracji z okazji targów klienci będą mogli skorzystać z wielu rabatów.

Równocześnie zachęcamy do odwiedzin śląskiego serwisu ślubnego zloteobraczki.pl.

aka / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dworek pod Jemiołą" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Dworek pod Jemiołą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dworek pod Jemiołą" podaj