Wiadomości

  • 17 marca 2012
  • wyświetleń: 7422

Do 7200 złotych na wymianę kotła

Do 30 marca można składać wnioski o dofinansowanie do modernizacji źródeł ciepła, wymiany kotłów lub do likwidacji pieca kaflowego. To szansa, aby otrzymać na ten cel nawet do 7200 złotych.

Jak informuje Administracja Zasobów Komunalnych, dotację można otrzymać w ramach "Programu Ograniczenia Niskiej Emisji dla Budynków Jednorodzinnych w Gminie Czechowice-Dziedzice na 2012 r.".

W ramach akcji można wymienić węglowy kocioł c.o. na węglowy retortowy/tłokowy, wymienić kocioł gazowy na inny gazowy, a także wymienić kocioł węglowy na kocioł c.o. gazowy. PONE umożliwia też otrzymanie środków finansowych na likwidację ogrzewania piecowego (kaflowego) bez względu na rodzaj nowego źródła ciepła.

Dotacja do modernizacji źródeł ciepła w budynkach jednorodzinnych stanowi równowartość 60% kosztów kwalifikowanych modernizacji źródła ciepła, jednak nie może przekroczyć 7200 złotych.

Szczegółowych informacji o programie udziela Administracja Zasobów Komunalnych (32 215-31-04, 32 215-31-05, azk@azk.czechowice-dziedzice.pl).

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.