Wiadomości

  • 21 marca 2012
  • wyświetleń: 5093

Trójka zatrzymana za rozbój

Policjanci zatrzymali sprawców napadu na młodego mężczyznę. Trzej napastnicy w wieku od 19-20 lat sterroryzowali pokrzywdzonego przedmiotem przypominającym broń palną i zażądali wydania wartościowych rzeczy. Za rozbój zatrzymanym grozi do 12 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło przed miesiącem w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Nad Białką. Sprawcy obezwładnili pokrzywdzonego i zagrozili mu przedmiotem przypominającym broń palną. Ich łupem padł telefon komórkowy.

Kiedy po blisko miesiącu napastnicy zostali zatrzymani nie potrafili ukryć zdziwienia. Spodziewali się, że uda im się uniknąć odpowiedzialności za swój czyn. Jeden z nich został zatrzymany przez policjantów z Ustronia w miejscowości powiatu cieszyńskiego.

W czasie przeszukania mieszkania 20-letniego zatrzymanego policjanci odnaleźli atrapę broni, którą groził pokrzywdzonemu. Prokurator zastosował już wobec sprawców dozory policyjne.

aka / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.