Wiadomości

  • 23 marca 2012
  • wyświetleń: 2852

W urzędzie wręczono stypendia

We wtorek 20 marca w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Rady Miejskiej Czechowic-Dziedzic w 2012 roku w dziedzinie kultury i sztuki, kultury fizycznej oraz oświaty i nauki.

Stypendium
W Urzędzie Miejskim wręczono stypendia. · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Umowy stypendialne wręczali Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut, Przewodniczący Rady Miejskiej Damian Żelazny, Zastępca Burmistrza Maciej Kołoczek oraz Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej Stanisław Kopeć.

Osiągnięcia stypendystów:

Z dziedziny kultury fizycznej:

Łukasz Goryl - Mistrz Polski w kategorii Junior - Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w saneczkarstwie na torach naturalnych w 2011 r. - W-ce Mistrz Polski Seniorów w kategorii dwójek - Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w saneczkarstwie na torach naturalnych w 2011 r.

Marta Wykupil - Złoty medal w Mistrzostwach Polski juniorek młodszych w judo kobiet w 2011 r. - III miejsce w Pucharze Europy juniorek młodszych w judo w 2011 r.

Mirosław Sojka - Mistrz Polski w kategorii Junior młodszy - Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w saneczkarstwie na torach naturalnych w 2011 r. - W-ce Mistrz Polski Seniorów w kategorii dwójek - Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w saneczkarstwie na torach naturalnych w 2011 r.

Katarzyna Borgieł - brązowy medal K-1 juniorek - Mistrzostwa Polski w Zjeździe, Wietrznice-Nowy Sącz 2011 r. - brązowy medal K-1 x 3 open - Mistrzostwa Polski w Zjeździe, Wietrznice-Nowy Sącz 2011 r.

Patrycja Czyż - Mistrzyni Polski w kategorii Juniorka młodsza - Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w saneczkarstwie na torach naturalnych w 2011 r. - IV miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów w kategorii jedynek - Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w saneczkarstwie na torach naturalnych w 2011 r.

Tobiasz Gola - srebrny medal- K-2 500 m - Ogólnopolska olimpiada Młodzieży, Bydgoszcz 2011 r. - srebrny medal- K-2 juniorów młodszych - Mistrzostwa Polski w maratonie kajakowym, Lublin 2011 r.

Kamil Klimca - srebrny medal- K-2 500 m- Ogólnopolska olimpiada Młodzieży, Bydgoszcz 2011 r. - brązowy medal- K-2 1000 m- Ogólnopolska olimpiada Młodzieży, Bydgoszcz 2011 r.

Izabella Borgieł - brązowy medal- K-1 x 3 open - Mistrzostwa Polski w Zjeździe, Wietrznice-Nowy Sącz 2011 r.

Amadeusz Czyż - brązowy medal- K-2 juniorów młodszych - Mistrzostwa Polski w maratonie kajakowym, Lublin 2011 r.

Arkadiusz Konieczny - srebrny medal- K-2 juniorów młodszych - Mistrzostwa Polski w maratonie kajakowym, Lublin 2011 r.

Z dziedziny oświaty i nauki:

Michał Londzin - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Rachunkowości Accounting Champions Wanted, - I miejsce w drużynowym Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Ekonomicznej INGRESO

Bartosz Jóźwik - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Fizyki OLIMPUS 2011.

Kamil Jodłowski - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla uczniów gimnazjów województwa śląskiego w roku szkolnym 2010/2011 r., Katowice 2011.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.