czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 listopada 2004
  • wyświetleń: 698

Basen w Goczałkowicach będzie budowany

Kryta pływalnia w Goczałkowicach będzie dalej budowana! - taki jest efekt wczorajszych decyzji radnych gminy. Przypomnijmy, inwestycja ta podzieliła radnych i mieszkańców Goczałkowic. W gminie zorganizowano nawet referendum w sprawie odwołania Rady, która nie chce basenu. Rady nie odwołano, a budowa była - przez wójta Goczałkowic - kontynuowana. Wydano na nią blisko 2 miliony złotych.

I choć wpuszczany przez wójta w maliny czuje się radny Alojzy Szczotka, większość radnych wyraziła zgodę na pozyskiwanie kolejnych dotacji, dzięki którym pływalnia będzie mogła być dalej budowana. Dlaczego radni, dotychczas przeciwni budowie, dziś głosowali za pływalnią? Radny Wojciech Kapias jest przekonany o tym, że wójt Goczałkowic Krzysztof Kanik się stara i nie fair byłoby przeszkadzanie mu w działaniu, choć nadal uważa, że budowa basenu i jego utrzymanie jest zbyt kosztowne dla gminy.

Iza

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.