Wiadomości

  • 29 marca 2012
  • 3 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 21727

TV: Rajd Czechowicki za nami

W weekend wystartowały Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Śląska, które otworzyła VI edycja Rajdu Czechowickiego.

Na terenach gminy Czechowic-Dziedzic, w dniach 30 i 31 marca, rozegrana została I runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Zawodnicy mieli do pokonania trasę o łącznej długości 100 km, w tym 6 trudnych technicznie odcinków specjalnych, z których każdy mierzył 5,5 km.Imprezę otworzył piątkowy rekonesans i badanie kontrolne. W sobotę o godz. 11.00 załogi wystartowały z placu Jana Pawła II przed Urzędem Miasta Czechowic-Dziedzic, na którym zlokalizowana była także meta rajdu.

Dla nieobecnych kibiców przygotowano wyniki "na żywo", z wszystkich odcinków specjalnych, które były dostępne za pośrednictwem strony internetowej www.rajdczechowicki.pl. Dzięki temu, każda osoba zainteresowana przebiegiem rajdu, mogła na bieżąco śledzić czasy przejazdów poszczególnych zawodników.VI edycja Rajdu Czechowickiego organizowana była przez Automobilklub Śląski we współpracy z prywatnymi sponsorami: B.H. Podbeskidzie, Polbud Sp. Z o.o., Autotest, Motorefekt, III Jamak, Net Service, 4TELEBIM, Części TIR Chlebek oraz wszystkimi startującymi załogami, przy wsparciu burmistrza miasta Czechowic-Dziedzic, dzięki czemu baza rajdu oraz park serwisowy były zlokalizowane na terenach MOSiR-u.

new / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.