czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 2734

Urząd chce być bardziej przyjazny

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach chce usprawnić obsługę interesanta. W tym celu rozpoczął realizację projektu pn.: "ADAM Aplikacje dla administracji miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach".

Reklama

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach
Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach · fot. czecho.pl


Jak zapewnia ratusz, realizacja projektu przyczyni się do usprawnienia mechanizmów działania administracji publicznej w sferze kontaktów na linii "Urząd Miejski - interesant", a także przyczyni się do wdrożenia rozwiązań, które umożliwią: wykorzystanie nowych technologii komunikacyjnych; poprawę efektywności pracy administracji; podniesienie standardów obsługi obywateli, przedsiębiorstw oraz instytucji poprzez skrócenie czasu załatwiania spraw; zwiększenie liczby obywateli korzystających z elektronicznych usług publicznych; racjonalizację kosztów funkcjonowania administracji publicznej oraz poprawę bezpieczeństwa.

W ramach projektu planuje się wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego w celu pełnego wykorzystania Systemu Elektronicznej Komunikacji Administracji Publicznej (SEKAP), wdrożenie zestawu aplikacji zwiększających bezpieczeństwo przechowywanych i przetwarzanych danych oraz wdrożenie systemu analiz optymalnego wykorzystania urządzeń drukujących.

Projekt ten współfinansowany jest z środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 Będzie realizowany do lipca przyszłego roku.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.