czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 10 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 6566

Drogowcy remontują nasze ulice

W Czechowicach-Dziedzicach oraz sołectwach trwa remont dróg. Łatane są dziury, które utrudniają, a czasem wręcz uniemożliwiają bezpieczną jazdę.

Reklama

Tuż przed świętami ekipy remontowe spotkaliśmy na ul. Niepodległości w centrum miasta.

Drogowcy remontują nasze ulice · fot. SK


Jak poinformowano nas w Urzędzie Miejskim, do końca kwietnia ma zostać wyremontowanych w sumie ponad dwadzieścia ulic w naszej gminie. Tam też kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Harmonogramu prac nie można przewidzieć co do dnia, wszystko zależy bowiem od warunków pogodowych. Gdzie zatem spotkamy ekipy remontowe?

Drogowców w Czechowicach-Dziedzicach spotkamy m.in. na ul. Barlickiego, Kraszewskiego, Młyńskiej, Sobieskiego, Jagielońskiej, Konopnickiej, Piłsudskiego, Targowej, Sienkiewicza, Orzeszkowej, Żwirki i Wigury, Korfantego, Parkowej, Junackiej, Żeromskiego, Pocztowej, Dworcowej, Asnyka, Górniczej, Nad Białką i Nad Wisłą. W Zabrzegu planowany jest remont ulic: Korfantego i Pasiecznej. W Ligocie: Powstańców Śląskich i Nad Potokiem.

Harmonogram prac drogowych w maju będzie znany pod koniec miesiąca.

SK / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.