czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 22 kwietnia 2012
  • 26 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 9310

Gdzie znaleźć pracę?

Metod i sposobów szukania pracy jest wiele. Sprawdziliśmy, które firmy w ubiegłym roku szukały pracowników za pośrednictwem filii Powiatowego Urzędu Pracy w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

Jak wynika z uzyskanych informacji oferty pracy do czechowickiego "pośredniaka" skierowało kilkanaście firm. Potencjalni pracodawcy proponowali umowy o pracę, dzieło czy zlecenie.

Z Czechowic-Dziedzic pracowników szukały m.in. firmy: Bispol, Conteyor Poland, PPHU Akces Brunon Kieloch, Firma Francuz, Firma Remontowo-Budowlana Beata Mrożek, Restauracja Santana, Sroka-Spaw oraz Zakład Usług Wielobranżowych Iskrzycki z Zabrzega i Pamadex z Ligoty.

Z sąsiedniej gminy firma Prod.-Handl. Hybro Sp. z o.o. i Dominobud z Kaniowa, Centrum Dystrybucji Imperium i PPHU Kłoda z Bestwinki oraz PZPD Tartak-Meble z Bestwiny były zainteresowane zatrudnieniem nowych pracowników. Ponadto pracowników szukała firma Personal Consulting z Goczałkowic-Zdroju oraz Newtec Poland, LS Tech Homes są, Hydrostal, Ergis z Bielska-Białej.

Ponadto swoje oferty o zatrudnieniu pracowników zgłosiły firmy: Trans-Jan z Katowic, IQS Polska Sp. z o.o i Kwabud z Gliwic, PPPH PUH Irena Woźna z Gorzowa Wielkopolskiego, Domena z Bytomia, Centrum Ochrony Security z Ustronia, Reh-Med z Siemianowic-Śląskich, Support Service z Rybnika, Okin Faciliy z Katowic, Boryszew ERG SA z Sochaczewa, Phoenix-Plast i Nicromet Polska z Oświęcimia oraz Skotan SA z Katowic.

SK / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.