czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 maja 2012
  • wyświetleń: 3086

Zmiana organizacji ruchu na DK-1

W piątek w godzinach porannych zmieniono organizację ruchu na drodze krajowej nr 1 na wysokości Goczałkowic-Zdroju. Obecnie kierowcy korzystają już z nowych pasów jezdni (w stronę Bielska-Białej).

DK-1, Goczałkowice-Zdrój
Remont DK-1 na wysokości Goczałkowic-Zdroju · fot. pless.pl


Podobnie jak wcześniej zwężenie zorganizowane jest na odcinku pomiędzy zjazdem do Uzdrowiska a ul. Stawową.

Przypomnijmy, że prowadzona jest tu inwestycja pod nazwą "Przebudowa drogi krajowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju odcinek od km 589+000 do km 589+400 wraz z przebudową skrzyżowania z ul. Borowinową". Roboty wykonuje Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych S.A.- Holding z Katowic.

Zakres robót obejmuje przebudowę drogi na odcinku długości 400 m wraz z przebudową skrzyżowania z ulicą Borowinową. W ramach inwestycji będą wykonane roboty drogowe, roboty konstrukcyjne, przebudowa przepustu, mur oporowy oraz roboty elektryczne.

Inwestycja jest prowadzona i finansowana przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział Katowice. Jej wartość wynosi 4.677.990 złotych.

Planowany termin zakończenia prac upływa 30 maja.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.