czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 maja 2012
  • wyświetleń: 2332

Koniec weekendu: korki na DK-1

Dobiega końca długi weekend, a wraz z tym rozpoczynają się powroty do domów. W sobotę i w niedzielę na głównych trasach - głównie w kierunku aglomeracji katowickiej - można spodziewać się wzmożonego ruchu i korków, zwłaszcza w okolicach miejsc, gdzie prowadzone są roboty.

korek, DK-1
Na drodze krajowej nr 1 kierowcy mogą spodziewać się korków. · fot. pless.pl


Kierowcy muszą się liczyć przede wszystkim z utrudnieniami na drodze krajowej nr 1. Zwężenia związane z pracami zorganizowano na wysokości Goczałkowic-Zdroju, granicy Pszczyny i Piasku, a dalej również w Tychach.

W pierwszym przypadku w piątek sznur samochodów stał aż do hali Pekaes w Czechowicach-Dziedzicach. W stronę Beskidów odbywał się on bez większych problemów.

Na wysokości budowanego węzła, który połączy DK-1 z północną obwodnicą Pszczyny korki w piątek tworzyły się tuż za skrzyżowaniem "jedynki" z ulicą Męczenników Oświęcimskich, a w drugą stronę na wysokości stacji Statoil.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.