czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 maja 2012
  • wyświetleń: 9422

Pierwsza komunia w kościołach

W kwietniu w czechowickich parafiach rozpoczęły się uroczystości pierwszej komunii świętej. W naszym mieście potrwają do 27 maja.

Kościół, parafia NMP Królowej Polski
Kościół pw. NMP Królowej Polski w Czechowicach-Dziedzicach · fot. czecho.pl


Pierwszą komunię mają już za sobą dzieci należące do parafii św. Andrzeja Boboli, św. Stanisława BM oraz św. Maksymiliana Kolbego.

W niedzielę 6 maja o godzinie 9.00 komunia zostanie udzielona w kościele pod wezwaniem NMP Królowej Polski. Tego samego dnia odbędzie się ona w Ligocie w parafii pw. Opatrzności Bożej. Tydzień później o 10.00 na komunię będą czekać mieszkańcy parafii pw. św. Józefa w Zabrzegu, a o 10.30 sakrament przyjmą dzieci z parafii pw. św. Barbary.

Na 20 maja zaplanowano uroczystości w parafii pw. Jezusa Chrystusa Odkupiciela (o godzinie 9.30), a także w parafii pw. NMP Wspomożenia Wiernych (o godzinie 11.30). W ostatnią niedzielę maja o godzinie 11.00 pierwsza komunia odbędzie się w kościele pw. św. Katarzyny.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.