czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 maja 2012
  • wyświetleń: 2499

Straż: cztery interwencje

W trakcie weekendu na terenie gmin Czechowice-Dziedzice i Bestwina strażacy interweniowali czterokrotnie.

W sobotę w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Niepodległości usuwano plamę oleju po kolizji. - Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów od pojazdów oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych z jezdni. Przed przybyciem straży, pogotowie zabrało do szpitala na obserwację pasażera jednego z pojazdu - informuje Patrycja Pokrzywa rzecznik prasowy PSP w Bielsku-Białej.

Tego samego dnia plamę oleju usuwano również w Bestwinie na ul. św. Floriana. Tam płyny eksploatacyjne pozostawił nieznany pojazd.

Również w sobotę zaniepokojony mieszkaniec Czechowic-Dziedzic wezwał straż, aby ugasiła pożar, który zauważył przy jednym z budynków przy ul. Mickiewicza. Po przybyciu na miejsce okazało się, że firma sprzątająca za budynkiem wypalała pozostałości roślinne. Był to alarm fałszywy w dobrej wierze.

Ponadto straż pożarna usuwała powalone drzewo z ul. Barlickiego. - Nasze działania polegały na pocięciu i usunięciu powalonego drzewa - informuje rzecznik Patrycja Pokrzywa.

SK / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.