czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 16 maja 2012
  • wyświetleń: 5202

Bezpłatne porady adwokackie

Artykuł sponsorowany:

Ogólnopolska Akcja VI Bezpłatnych Porad Prawnych organizowana jest każdego roku przez Naczelną Radę Adwokacką.  W najbliższą sobotę tj. 19 maja 2012 r. zostanie przeprowadzona po raz pierwszy również w Czechowicach-Dziedzicach.

adwokat


Krzysztof Berger
Adwokat Krzysztof Berger, czło­nek Izby Ad­wo­kac­kiej w Ka­to­wi­cach


Zapraszamy mieszkańców Czechowic - Dziedzic oraz okolicznych miejscowości do skorzystania z bezpłatnej pomocy prawnej świadczonej w ramach akcji. Zachęcam w szczególności osoby potrzebujące porady w sprawach cywilnych, rodzinnych (alimenty, rozwody) oraz w sprawach z zakresu prawa pracy.

Porady będą udzielane przez adwokata Krzysztofa Bergera w lokalu udostępnionym przez Ochotniczą Straż Pożarną przy ulicy Barlickiego 24 w Czechowicach-Dziedzicach w godzinach 9.00 - 15.00. Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 512-003-644. W przypadku dużego zainteresowania ze strony mieszkańców, akcja zostanie przedłużona.

Adwokat Krzysztof Berger - członek Izby Adwokackiej w Katowicach. Senior associate w jednej z największych kancelarii prawnych na Śląsku - KSP T. Srokosz i Wspólnicy w Katowicach. Współpracuje także z Kancelarią Salans w Warszawie. Specjalizuje się w prowadzeniu sporów sądowych, w prawie korporacyjnym oraz w opracowywaniu kontraktów handlowych, w tym także z zakresu IT, nowych technologii oraz w sektorze motoryzacyjnym.

Na co dzień prowadzi kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych, doradza przedsiębiorcom rozpoczynającym działalność gospodarczą w Polsce oraz przy przekształceniach przedsiębiorstw. Doradza i reprezentuje klientów w sporach z zakresu prawa pracy, realizował liczne projekty z zakresu obrotu nieruchomościami, a także uczestniczył w przeglądach prawnych legal due dilligence. Posiada również doświadczenie jako obrońca w procesach karnych, w szczególności w sprawach karno-gospodarczych. Adwokat Krzysztof Berger prowadzi obsługę prawną w języku polskim, angielskim oraz włoskim.