czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 maja 2012
  • wyświetleń: 1400

Gimnazjum z klasami sportowymi

Gimnazjum Publiczne nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Czechowicach-Dziedzicach ogłasza nabór uczniów do klasy z rozszerzonym programem nauczania z wychowania fizycznego w zakresie piłka nożna chłopców i lekkoatletyka dziewcząt w roku szkolnym 2012/2013.

W ramach zajęć szkoła oferuje dla chłopców po cztery godziny wychowania fizycznego i dyscypliny kierunkowej oraz dwie godziny zajęć na pływalni (bezpłatnie). Dla dziewcząt szkoła proponuje po dwie godziny wychowania fizycznego i dyscypliny kierunkowej oraz dwie godziny zajęć na pływalni (bezpłatnie).
Szkoła w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży z piłki nożnej współpracuje z UMKS "Trójka" Czechowice-Dziedzice, natomiast w zakresie szkolenia dziewcząt LA współpracuje z sekcją LA MOSiR Czechowice-Dziedzice.
Wszystkich chętnych gimnazjum zaprasza do złożenia kwestionariusza osobowego w sekretariacie szkoły. Egzamin sprawnościowy odbędzie się dla dziewcząt 5 czerwca o godz. 15.30 na stadionie MOSiR. Chłopcy będą mieli egzamin 11 czerwca o godz. 16.00 na hali sportowej przy Gimnazjum Publicznym nr 3.
Bliższe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły pod numerem telefonu 32 2153390.

wak / czecho.pl, źródło: Gimnazjum nr 3

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.