czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 1 czerwca 2012
  • wyświetleń: 3708

Festyn w Przedszkolu nr 11

26 maja był dniem szczególnie ważnym nie tylko przez fakt, iż w tym dniu wszystkie mamy obchodziły swoje święto ale również z powodu Festynu Rodzinnego, który odbył się w Przedszkolu Publicznym nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach.

Przedszkole nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach
Festyn w Przedszkolu nr 11


Przedszkole nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach
Festyn w Przedszkolu nr 11


Przedszkole nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach
Festyn w Przedszkolu nr 11


W uroczystych obchodach uczestniczyły dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych. Na występach nie zabrakło wzruszających piosenek dla mam, instrumentacji, atrakcyjnych układów tanecznych oraz wesołych wierszyków. Uwagę widzów zwracały ciekawe i kolorowe stroje dzieci. Po występach dzieci wręczyły swoim rodzicom prezent w postaci ceramicznej "złotej rybki", która miały być symbolem spełniających się marzeń.

W trakcie występów artystycznych nie zabrakło również pokazu tanecznego z udziałem dzieci uczęszczających na zajęcia taneczne.

Po części oficjalnej wszyscy udali się do ogrodu przedszkolnego. Słoneczna pogoda i radosna atmosfera sprzyjała wesołym harcom na urządzeniach w ogrodzie. Dzieciom szczególnie podobały się zabawy muzyczne przy udziale dorosłych. W trakcie festynu dzieci mogły pomalować sobie twarz jak również zrobić wodny tatuaż.

Nie zabrakło również słodkich i kulinarnych przysmaków. Dzięki kreatywnym rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację Festynu, udało się zorganizować konkurencje sportowe. Szczególnie dużo radości sprawiło uczestnikom przeciąganie liny.

O oprawę muzyczną i angażowanie zgromadzonych do zabaw zadbał jeden z absolwentów przedszkola. Goście rozeszli w radosnych nastrojach i z entuzjazmem wspominali to wydarzenie.

Rada Pedagogiczna oraz personel przedszkola składają szczególne podziękowania rodzicom oraz partnerom imprezy z terenu Czechowic-Dziedzic i okolic tj. restauracji Karo z Czechowic, sklepu spożywczo-wędliniarskiemu A.Z Dziadek, MDK i Kinu Świt z Czechowic, restauracji McDonald’s z Czechowic, Telewizyjnemu Klubowi Kwadransowych Grubasów z Czechowic, Gminnemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdrój, sali zabaw "Radocha" z Pszczyny, cukierni "Asteria" z Kaniowa, salonom fryzjerskim- "Katarzyna", "Mozzi", "Yvonn", salonowi fryzjerko-kosmetycznemu "Sylwia" z Beswinki oraz salonowi urody "Marzena", którzy przyczynili się do organizacji oraz poprzez swój wkład uatrakcyjnili nasz Festyn.

Sylwia Mosoń, Beata Kołoczek

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.