czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 3 czerwca 2012
  • wyświetleń: 3281

Zmiany w kursach autobusów

W poniedziałek 4 czerwca nastąpi zmiana w trasie przejazdu autobusów linii nr 5, VII T (przez Tesco) i X - poinformowało Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

Dworzec, Autobysy, PKM, Przystanek
Dworzec Autobusowy · fot. Joanna Karwacka / czecho.pl


W przypadku linii nr 5 zmianie ulega trasa przejazdu na odcinku od przystanku Legionów/Orzeszkowej/Elektrociepłownia do przystanku Komorowice Katowicka/Mazańcowicka. W ciągu zmienionej trasy przejazdu obsługiwane będą nowe przystanki: Orzeszkowej/Proseat, Komorowice Konwojowa/TNT, z pominięciem przystanków Komorowice Katowicka/Centrostal, Komorowice Katowicka/Królewska. Jak dodaje PKM, przystanek Bielsko-Biała Warszawska/ Fiat nie będzie obsługiwany.

Linia nr VII T według nowego rozkładu jazdy kursować będzie natomiast z pominięciem przystanku Bielsko-Biała Warszawska/Fiat.

Linia X będzie obsługiwała przystanek Bielsko-Biała Warszawska/Fiat - w kierunku Bielsko-Biała wyłącznie w godzinach: 5:16, 13:16, 21:21; a w kierunku Zabrzega - 5:48, 14:33, 22:33.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.