czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 4 czerwca 2012
  • 12 czerwca 2012
  • wyświetleń: 3968

O narkotykach dla dyrektorów szkół

Burmistrz Czechowic-Dziedzic i Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej zapraszają na szkolenie "Narkotyki - prawda i mity", które odbędzie się 12 czerwca od godziny 9.00 do 13.00 w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach (sala 305, II piętro).

Marihuana, narkotyk
W Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się szkolenie poświęcone narkotykom.


Szkolenie poprowadzą funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. Poruszą takie zagadnienia jak: podstawowe informacje dotyczące środków odurzających i substancji psychotropowych, lokalne trendy dotyczące rodzajów i sposobów przyjmowania środków psychoaktywnych, problem posiadania i używania środków w świetle przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, procedury postępowania szkoły w przypadku ujawnienia środka psychoaktywnego lub ucznia pod jego wpływem, a także zakres odpowiedzialności dyrekcji szkoły: uprawnienia i obowiązki.

Szkolenie adresowane jest przede wszystkim do dyrektorów szkół, ale również do nauczycieli, wychowawców, pedagogów i osób pracujących z młodzieżą. Uczestnictwo jest nieodpłatne.

Zgłoszenia przyjmuje Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, tel. 32 214-71-61 do 6 czerwca.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.